Cześć!


Mam na imię Karolina i mieszkam w Łodzi. Gotowanie to moja pasja i hobby, to coś co powoduje, że się relaksuję i odpoczywam. 


Gotowanie i wszystko co z nim związane jest moją pasją od chwili, kiedy tylko nauczyłam się posługiwać nożem i widelcem. Od dzieciństwa uwielbiałam przesiadywać w kuchni Babci i podpatrywać jak jej sprawne ręce lepiły pierogi, pączki czy wycinały szklanką 'pampuchy’. To dzięki temu przesiadywaniu, połknęłam bakcyla do gotowania.


Początki były trudne, ale starałam się jak tylko umiałam. Nie raz przesoliłam ziemniaki, czy przypaliłam ryż – ale komu to się nie zdarzyło? 😉 Z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc coraz lepiej mi to wychodziło i (podobno) wychodzi do dzisiaj.


Ważne jest, aby w kuchni czuć się swobodnie i nie bać się nowych smaków,  nowych połączeń czy nowych produktów! Szkoda życia na jedzenie w kółko ciągle tego samego!


Postanowiłam założyć swojego bloga, ponieważ uwielbiam dzielić się swoimi przepisami z innymi, jak i również próbować i testować innych przepisy.
Dzięki temu miejscu, rozwijam się i chce się rozwijać ! Poznaję nowe smaki, nowe połączenia i zupełnie nowe sposoby gotowania.


Miło mi, że do mnie zajrzałeś! Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, że będę mogła Cię ugościć w  mojej kuchni i pomożesz mi w gotowaniu 😉


Zapraszam na bloga !