Recenzje

Nowy smak od Lorda Somersby Elderflower Lime

Lord Somersby ponownie rozpieścił swoją świtę, serwując im nowy smak Somersby. Połączenie kwiatu bzu i limonki idealnie przywołuje wiosnę.

Zanim przejdę do dalszych szczegółów wpisu, informuję, że jest on przeznaczonych dla osób pełnoletnich i powstał przy współpracy z marką Somersby. 

 

Aktualnie w swojej ofercie Somersby ma 3 smaki – jabłkowy, jeżynowy i nowość – Elderflower Lime  -połączenie kwiatu bzu i limonki.

Somersby Elderflower Lime ma przyjemny i delikatny zapach i smak. Dominującym smakiem jest kwiat bzu, który jest lekko słodki. Natomiast nuta limonki, powoduje, że Somersby Elderflower Lime jest orzeźwiający. Nowa, biało-zielona etykieta jest świeża i przyciąga wzrok. Tak jak przy dwóch pozostałych smakach Somersby, uważam, że jest to napój piwny (45% piwa i 55% soku) w szczególności dla Pań, chociaż zauważyłam, że Panowie również rozsmakowali się w nowym smaku Somersby Elderflower Lime.

 

Nowe Somersby  będzie idealnym trunkiem (zawiera 4,5% alkoholu), na nadchodzącą wiosnę i świetnie sprawdzi się, podany z kostkami lodu – w upalne lato.

 

 

Połączenie kwiatu bzu i limonki zainspirowało mnie do stworzenie nowego, iście wiosennego przepisu na pyszny, delikatnie słodki deser. Wypatrujcie niebawem nowego przepisu.

 

#Somersby #ElderflowerLime
 ___________________________
/*wpis zawiera lokowanie produktu/

Zarzyj po inne przepisy...

0 komentarzy

 1. Anonimowy says:

  Właśnie na nie trafiłam w sklepie – bardzo mi zasmakowało, oryginalne i orzeźwiające 🙂

 2. Super, zapraszam na moją interpretację 🙂

  1. A dziękuję :))

 3. says:

  Ciekawa jestem smaku 🙂

  1. Warto spróbować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

51 − 44 =