Recenzje

Pizzeria Stopiątka w Łodzi / Pizza Portal

Pewnie nie jedna osoba, czytająca mój blog, korzystała z wszystkim nam znanym, portalu PizzaPortal.pl. Zapraszam Wszystkich na moją recenzję Pizzerii Stopiątki w Łodzi i opinię serwisu PizzaPortal.pl.
Pizzeria Stopiątka, znalazła się w Top Takeaway – Najlepsze Restauracje Pizzy Portal. Miałam możliwość sprawdzenia, czy rzeczywiście powinna się w tym zestawieniu znaleźć.
Top Takeaway – Najlepsze Restauracje to ranking PizzaPortal.pl prezentujący 100 Najlepszych
Restauracji w całej Polsce. W tym plebiscycie znalazły się najlepsze
restauracje dostępne na portalu, oferujące doskonałe jedzenie na dowóz.
Jako, że z Mężem od czasu do czasu, robimy sobie leniwe wieczory (nie stoimy przy garach w kuchni ;)) – Portal ten, a dokładnie proces zamawiania i dostawy, nie jest nam obcy. Mamy swoją ulubioną pizzerię, z której bardzo często zamawiamy, więc Pizzeria Stopiątka, miała wysoko postawioną poprzeczkę. Czy ją przeskoczyła – dowiecie się na samym końcu 🙂
Teraz, kilka słów odnośnie procesu zamawiania jedzenia i dostawy.
Pizza Portal jest stroną bardzo przejrzystą i czytelną.
Na samym początku, wpisujemy swoje miasto i adres. Po podaniu danych, pojawia nam się lista restauracji, gdzie możemy złożyć zamówienie. My szukaliśmy Pizzeri Stopiątki.
Kolejnym krokiem jest wybór, z szerokiego menu, jedzenia. Pizzeria Stopiątka, oprócz pizzy, możemy znaleźć makaron i pierogi. My, żeby mieć całościowy obraz Pizzeri zamówiliśmy z każdej kategorii po daniu (no dobra przy pizzy zatrzymaliśmy się na dłużej – wybraliśmy firmową Stopiątkę, Bosto i Rimini, makaron – Zbójnicki i pierogi ze szpinakiem).
Po skompletowaniu menu – czas na zapłatę i weryfikację. Plusem Pizzy Portal jest różnorodność płatności – karta płatnicza, przelew, gotówka i karta payback.
Po wypełnieniu wszystkich danych, akceptujemy warunki i czekamy. Prawda, że sposób składania zamówienia jest banalnie prosty? 🙂 Nam wyskoczyło ponad 70 minut czekania. Nie przejęliśmy się tym za bardzo, bo nasze zamówienie złożyliśmy w sobotni wieczór.
Przed upływem czasu, ok 15 minut, zadzwonił do nas Pan z Pizzerii Stopiatki, z informacją, że realizacja naszego zamówienia trochę się przeciągnie w czasie (15 – 20 minut), z powodu śliskiej nawierzchni na drodze i sporej ilości zamówień. W zamian mieliśmy dostać 10 zł rabat na kolejne zamówienie. Miło z Pana strony, ze nas poinformował. Jak powiedział, tak się zjawił. Razem z kolegą przynieśli gorące pizze, makaron i pierogi.
W zamian za opóźnienie, dostaliśmy wspomniany rabat i sok. Duży plus dla Pizzerii za dbanie o dobro klienta.
Teraz przyszła pora na degustację.
Wszystko wyglądało mega apetycznie i jak pachniało. Pizze bogate w składniki i dobrze wypieczone, na pysznym cieście i z pysznym pomidorowym sosem. Makaron – dobry, chociaż delikatnie za słony, podobnie jak pierogi – ale to już kwestia osobista.  Mojemu Mężowi i Gościom smakowało.
Ogólnie Pizzeria Stopiątka spisała się na złoty medal. Wszystko smacznie i w miłej atmosferze.
Jeśli jesteście z Łodzi, lub będziecie w Łodzi, z czystym sumieniem polecam Pizzerię Stopiątkę. Nie bez powodu zbiera same pozytywy w internecie. Mój za chwilę też tam się pojawi. Pizzeria Stopiątka bez powodu nie znajduje się na liście Top Takeaway – Najlepsze Restauracje.
______
* wpis powstał przy współpracy z PizzaPortal.pl

Zarzyj po inne przepisy...

0 komentarzy

  1. Fajna recenzja, cieszę się, że poznałam Twojego bloga. Powiem Ci, że choć minęło już sporo czasu to wcale nie jest tak dobrze z ilością fajnych miejsc w Łodzi do zamówienia pysznej pizzy. Cieszę się, że otwarła się teraz maxi Pizza na pl. Wolnosci to pewnie spróbuję już wkrótce. Póki co słyszałam od koleżanki, że pycha, ale może sama napisałabyś recenzję na swoim blogu?

    1. Dzięki za namiar na nową pizzerię. Jeśli tam trafię, to na pewno recenzja się pojawi na blogu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

99 − 98 =