Recenzje

#Frendsie #Somersby – Lord zaprasza do zabawy :)

Lord Somersby ponownie zapukał do moich drzwi z tajemniczą paczką i nowym zadaniem.
Zanim przejdę do dalszych szczegółów wpisu, informuję, że jest on przeznaczonych dla osób pełnoletnich i powstał przy współpracy z marką Somersby. 

 

 

 
Zadanie to miało polegać na zebraniu swoich Znajomych i uwiecznieniem tego na zdjęciu. Ale przecież, takie zdjęcie „z rąsi” z Przyjaciółmi, to nie #selfie ale już #Frendsie – nowa fotograficzna moda na zdjęcie z Przyjaciółmi. #Frendsie nie promuje indywidualnej osoby, ale wspólną zabawę ze znajomymi.
Jako, że prowadzę bloga kulinarnego, samo #Frendsie jakoś mi nie podpasowało, więc postanowiłam zaprosić swoich Przyjaciół i wspólnie coś ugotować. Po wspólnych naradach ustaliliśmy, że będzie to pizza. Nie ukrywam, że rzadko zapraszam kogoś do swojej kuchni, bo jak wiecie, kuchnia to moje królestwo 😉 Czasami znajdzie się tam mój Mąż, który jest testerem moich kulinarnych wynalazków 😉 Teraz już wiem, że będę coraz częściej otwierać „drzwi do swojego królestwa” dla innych. Gotowanie z Przyjaciółmi to świetna zabawa.
Podczas przygotowania pizzy, uśmialiśmy się co nie miara – zresztą możecie sami zobaczyć 🙂 Uprzedzę Wasze pytania – pizza wyszła, chociaż chłopaki na swojej części mieli górę składników niczym najwyższy szczyt na świecie 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

Już od dzisiaj zapraszam Was do robienia sobie #Frendsie a Lord #Somersby narodzi Wasze zdjęcia. Ważne jest aby były otagowane (jednocześnie) #Frendsie i #somersby. Czekają na Was nagrody niespodzianki. Lord będzie widział wszystkoie zdjęcia z Twittera, Instagramu i Facebooku. Ważne jest, aby opublikowane zdjęcia były opublikowane jako posty publiczne. Bo jak wiadomo Lord Somersby jest wszędzie 🙂
Serdecznie zapraszam do wakacyjnej zabawy z #Frendsie #Somersby 🙂

 

Przepis na pizzę znajdziecie tutaj.

Zarzyj po inne przepisy...

0 komentarzy

  1. no wspaniale: pizza dobra, piwko bardzo dobre, zabawa wspaniała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 47 = 49