Recenzje

Party Like a Lord! – Lord Somersby ma dla Was zaproszenia na imprezę roku!

Cześć 🙂
Dzisiaj będzie nie przepisowo. Póki co weki muszą poczekać, bo mam parę słów o imprezie, którą szykuje dla Was Lord Somersby!
Zanim przejdę do dalszych szczegółów wpisu, informuję, że jest on przeznaczonych dla osób pełnoletnich i powstał przy współpracy z marką Somersby.


Dla wszystkich smakoszy i miłośników Somersby mam dobrą wiadomość. Możecie wziąć udział w imprezie Party Like a Lord!. Na imprezę może dostać się każdy (+18lat 😉 ), kto kupi promocyjną butelkę Somersby i wpisze kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiąże zadanie konkursowe. Nie bójcie się –  nie jest trudne 🙂 Ja już wypróbowałam 🙂 Co tydzień wybierane najlepsze zgłoszenia. Nagrodą jest zaproszenie na Lord-owską imprezę roku!
Impreza odbędzie się 27go września 2014 roku, w Instytucie Wysokich Napięć przy ul.Mory 8 w Warszawie. Pojawi się tam sam Lord ze swoją świtą, znani Bloggerzy (w tym i ja 🙂 ) i gwiazda – Ella Eyre 🙂 Gwiazdy pewnie przedstawiać nie trzeba 😉
Zatem butelki w dłoń, kapsle w drugą i wpisujcie kod na stronę www.somersby.pl 🙂
Do zobaczenia 27go września w Warszawie!

Pamiętajcie #Frendsie #Somersby 🙂 Tak oznaczone zdjęcia z imprezy będą nagradzane przez hostessy!Ps. testuję dalsze słoikowe nowości 🙂

Zarzyj po inne przepisy...

0 komentarzy

  1. says:

    Może wpadnę? 🙂

    1. Może się zobaczymy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 70 = 78