Recenzje

Degustacja Win w Ciemności – Łódź – Farina Bianco

Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć w kolejnej Kolacji w ciemności (tutaj link do poprzedniej kolacji) – a dokładnie na Degustacji Win w Ciemności.

Degustacja Win w Ciemności, to zupełnie nowe dla mnie przeżycie. Nie ukrywam, nie jestem wybitną znawczynią win ale coś tam o nich wiem.

Kolacja ta pokazała mi, jaki zupełnie inny smak i aromat ma wino, które które doskonale znam – uwierzcie mi, można się zdziwić jak pobudzone są zmysły smaku i węchu, kiedy wokoło Ciebie jest ciemno, tak, że nie widzisz własnej ręki tuż przed nosem.

Przez panującą ciemność jesteśmy prowadzeni przez sympatycznego Animatora, który opowiada nie tylko o winach, ale również przeprowadza gry/zabawy, które w świetle dziennym, mogą okazać się łatwe, natomiast przy braku światła, wcale takie proste nie są.

Degustacja Win w Ciemności to nie tylko samo wino, ale i idealnie dobrane pod wino przystawki, które jeszcze bardziej pobudzają nasze zmysły. Chapeau bas dla Szefa Kuchni!

Oprócz wspaniałych przystawek, Sommelier przedstawi Wam historię każdego wina, którego spróbujecie podczas food-paringu.

Oj chciałabym Wam zdradzić więcej szczegółów ale nie mogę – niech ta Degustacja będzie dla Was niespodzianką.

Jeśli planujecie zaskoczyć swoją drugą połówkę, planujecie zaręczny lub spotkanie z przyjaciółmi, razem z Fariną Bianco, zapraszamy Was, w każdą pierwszą środę miesiąca od godziny 19.00, na Degustację. Jeśli taki rodzaj degustacji wina, przyjmie się w Łodzi, to Degustacja może odbywać się częściej.

Zarzyj po inne przepisy...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 9 = 19