Recenzje

Otwarcie pierwszej kawiarni Starbucks w Łodzi

Jest! W końcu, w moim mieście – Łodzi, została otwarta pierwsza kawiarnia Starbucks – tak popularna na całym świecie. W końcu mieszkańcy łodzi mogą cieszyć się smakiem i aromatem tej pysznej kawy. Szczególnie cieszę się ja – miłośniczka i kawo-holiczka
Wczoraj miałam okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu (dla mediów) owej kawiarni.
Oczywiście się nie zawiodłam. Atmosfera, ludzie i zapach kawy, jaki roznosi się po całej kawiarni, to coś co pamiętam z innych kawiarni Starbucksa, na całym świecie.
Główne założenie marki, to ogromna pasja do kawy, indywidualne podejście do odwiedzających ludzi i niezwykły klimat miejsca. Stamtąd aż się nie chce wychodzić, a czas mija strasznie szybko.
Na otwarciu miałam okazję dowiedzieć się jak powstała marka Starbucks, zobaczyć jej rozwój oraz spróbować kilka rodzai kaw, a do tego został nam zaserwowany pyszny tort.
Starbucks to ogromna sieć , a mimo tego każda kawiarnia urządzona jest inaczej. Idealnie wpasuje się w miasto, miejsce w którym się otwiera.
Jako, że Łódź jest miastem znanym z fabryk, łódzka kawiarnia została urządzona właśnie w tym stylu – surowość i industrialny wygląd to właśnie to, co charakteryzuje moją Łódź.
Każdy z nas znajdzie tam swoje miejsce – ja już takie posiadam – fotele są tam wyjątkowo wygodne 😉
Oczywiście nie odbyło się bez wypicia kubka popularnej Pumpkin Spice Latte – słynnej kawy i sezon jesienny rozpoczęty.
Jeszcze raz dziękuję Pani Paulinie za zaproszenie. Mam nadzieję, że Ty już odwiedziłeś progi łódzkiego Starbucksa 🙂

Zarzyj po inne przepisy...

0 komentarzy

  1. says:

    Ja jakoś od pewnego czasu wolę herbatę z MC Cafe niż Starbucks 😉

    1. Oj ja się staram ograniczyć kawę ale ciężko jest mi przejść obok Starbucks czy innej kawiarni i nie napić się ciepłej kawy latte 😉 no po prostu nie umiem, ten zapach kawy ahhhh <3 dobrą herbatą też nie pogardzę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 5 = 4